Choď na obsah Choď na menu
 


Ďalšia z posíl nášho klubu

28. 8. 2010

archivný článok z 30.8.2008

Posily sa do nášho unikátneho hokejbalového klubu hrnú ako morky na pekáč - Neveríte?!? .... !!! Verte !!! 

Ako už náš generalisimus prezident, otec klubu Vlado Pálinkáš vo svojich minulých príhovoroch k národu a klubu naznačil, skvelá hviezdna dráha, ktorú náš klub celebrít a pilierov bratislavského hokejbalu naštartoval a v rámci ktorej klub ide od neuveriteľných výsledkov k výsledkom pre ostatných priamo nemožným, má za následok lavínu uchádzačov o začlenenie do nášho hviezdneho kolektivu.... Je to doslova len niekoľko hodín, kedy klub výrazne posilnil o giganta - horu mäsa, ktorého ste na našich stránkach mali česť uzrieť v momente jeho relaxácie na masážnom stole po náročnom každodennom trojfázovom tréninku, ktorý do posledného lakťáku absolvuje celý káder nášho klubu...a už tu máme ďaľšiu posilu, jednej z mnohých o ktorých už náš El chefo už čo to toto tajomne naznačil..........

Ano je tu!!! .....po dlhotýždenných rozhovoroch slovenských a amerických hokejbalových skautov sa mohla stať členom nášho klubu  dlhoročná opora popredných hokejbalových klubov za veľkou mlákou ..... sám veľký malý Moriacone...ktorý bol naposledy doslova koncovým hráčom jednoho nemenovaného klubu zo slnečnej Kalifornie, ako o tom svedčia majstrove Ray-banky...  

Obrázok

 

 

 

(redakcia sa ospravedľňuje za zhoršenú kvalitu archíivnej snímky)

Unikátna snímka z hlbokého zákulisia nášho klubu zachytáva našu ďaľšiu posilu v družnom rozhovore - skoro až objatiu - s mužom number. One nášho klubu . Ako vidíte mister Moriacone nestráca jedinú sekundu a je vždy a všade pripravený aktívne zasiahnuť do hry... dá sa povedať že hokejová čepel mu tak povediac prirástla k hornej končatie a loptička je de facto neodmysliteľnou súčasťou outfitu veľkého malého Moriaconeho.... Pre menej pozorných dávame do pozornosti priamo učebnicový dôkaz platnosti prírodných  zákonov, ktoré tak na Gigantovi - hore mäsa ako aj na veľkom malom Moriaconem dokazuje, že ak sa stane šport alfou a omegou života, príroda sa borcovi na základe pravidelného treninku a správnej životasprávy odmení dokonalou muskulaturou, a proporciami umožňujúce mu vo zvolenom športe dosiahovať tie najneuveriteľnejšie výkony.....

Z výrazu oboch celebrít ste určite rozpoznali, že rokovanie o transferu veľkého malého Moriaconeho sa úspešne zakončili k spokojnosti tak zámorského borca, ako aj tatka klubu.....

Nechceme byť kuvikmi ani neprajníkmi ostatných klubov....no ak bude takýto nával posíl do radov nášho klubu pokračovať... nastáva súmrak slávy zvyšku členov hokejbalovej extraligy.... Zožerieme Vás !!!!!        nič v zlom....