Choď na obsah Choď na menu
 


... NIEKOĹKO NESÚVISLÝCH SLOV ....

13. 2. 2011

Dnešným dňom sa pre naše mužstvo začala jarná časť Extraligy a ako ste vážení čitatelia a priaznivci nášho klubu isto zaregistrovali, nezačala sa práve dobre...  

Dnešnú dohrávku 1. kola s LG sme prehrali rozdielom triedy 0:5 pričom opäť rozhodla tradičná bolesť nášho manšaftu - neschopnosť zakončiť naše útočné akcie kvalitnou streľbou na súperovu bránu a dosiahnuť góly. Je to o to viac zarážajúce, že naši hráči nedokážu svoje extraligové snaženie pretaviť do ziskov bodov v kanadskom bodovaní, keď sa nácvik streľby na bránu a dosahovanie gólov stalo ťažiskovým bodom tréningových dávok.  Redakcii sa nedá nezamyslieť sa nad týmto problémom v intenciach účinkovania našich hráčov v iných hokejbalových súťažiach, kde sa mená našich hráčov pravidelne vyskytujú vo výsledkových údajoch.....

Redakčná rada zhodnotenie výsledkov nášho mužstva ponechá kompetentným (aj keď si nemyslí, že práve na našom materskom webe sa takéto aspoň stručné hodnotenie objaví). 

Niekoľko slov budeme ešte venovať zmenám v hráčskom kádri.

Najskôr tie príjemnejšie: rady nášho mužstva podporí hosťovanie dvoch hráčov Nitrianských rytierov a to Petera Pribelu a Imricha Turčana, pričom prvý menovaný sa už objavil v súpiske nášho mužstva v dnešnej dohrávke 1 kola s LG. Pozorní čitatelia slovenských hokejbalových portálov určite zaznamenali aj tretie meno hráča, ktorý posíli naše rady a to Rolanda Čambalu z Nových Zámkov, ktorý ako gólman bude brániť našu  bránku minimálne do konca tohtoročnej sezóny a nahradí tak dlhodobo zraneného Vasiľa Matúša....  

A teraz tie nepríjemné zmeny - v rámci zimného prestupového obdobia sa rozhodli od nás odísť hráči Marián Giba (do LG) a Radoslav Kováč (do Ružinova). V rámci týchto odchodov chce el prezidente klubu Vlado najsámvyšší Pálinkáš obidvom odchádzajúcim hráčom poďakovať za odvedenú prácu a výkony ktoré v radoch nášho klubu odovzdali a praje im veľa úspechov a dobrých výsledkov v kluboch do ktorých odchádzajú...

Redakčnej rade zostáva už len informovať, že u Mariana Gibu ide o prestup, ktorý bol s naším klubom gentlemansky dohodnutý už vopred a že náš klub si prial, aby M. Giba mal vytvorené maximálne výhodné podmienky k tomu aby bol pripravený pre reprezentáciu pre tohtoročné MS. To už sa o transferu R. Kováča do Ružinova nedá povedať, pretože o jeho odchodu do konkurenčného klubu sa náš klub dozvedel až ako posledný, bez toho aby sa k nemu mohol vyjadriť.... dá sa len konštatovať, že u transferov našich hráčov (aj v minulosti) do Ružinova sa tento  neštandardný postup stáva tradíciou...        

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

..............

(fans, 19. 2. 2011 17:47)

nach zije gibson........ a fero dej

prestupy

(,.,.,.,, 16. 2. 2011 13:30)

niektory prestup je gentlmensky dohodnuty pol roka a iny sa upeče na poslednu chvilu..... taky je život.

zhbl

(friki, 15. 2. 2011 23:13)

čitatel tak choď si skusiť zohorsku ligu a nasúkaj desať kusov. jasne že ma uroveň, len by mala byť rozdelena na prvu a druhu ligu. play off tam bude silne

extraliga

(citatel, 15. 2. 2011 20:07)

reagujem: Redakcii sa nedá nezamyslieť sa nad týmto problémom v intenciach účinkovania našich hráčov v iných hokejbalových súťažiach, kde sa mená našich hráčov pravidelne vyskytujú vo výsledkových údajoch.....
asi ste mysleli zohorsku ligu :))) Zohorska liga nema uroven a neda sa absolutne porovnavat s extraligou. co to je za ligu ked hrac da v jednom zapase 10 golov :)))nesrandujte